انواع مقالات، آموزش ها، اخبار و ...

پلاسما جت

با گذر زمان، افراد متوجه اهمیت شادابی پوست و مراقبت از آن در زیبا ماندن چهره می شوند. با توجه به این موضوع، بسیاری از افراد به دنبال داروهای جوان سازی پوست رفته که حتی در صورت معتبر بودن این داروها هم تاثیرگذاری کمی در آن ها مشاهده می شود. اما با تلاش های متخصصان، راه حل های پزشکی ماندگارتری به وجود آمده اند که با توجه به هزینه شان، بسیار روش های پربازده تری نسبت به استفاده از داروها و روش های سنتی محسوب می شوند.
پلاسما یکی از موثرترین راه حل ها برای جوان سازی پوست صورت است.

با استفاده از دستگاه پلاسما، فرآیند آبرسانی به پوست با سرعت بیشتری انجام می گیرد و شادابی مورد نیاز پوست را تامین می کند. به وسیله پلاسما میتوان چین و چروک ناشی از پیری و اثرات زخم و بریدگی را تا حد زیادی از بین برد. همچنین، از دیگر کارایی های این روش، رفع افتادگی پلک ها و زیبا سازی فرم بینی را میتوان نام برد.

پلاسما، یک عمل جراحی نبوده و نیازی به ایجاد برش یا شکاف در صورت ندارد، بلکه بسیار روش کم عارضه و کم دردی است که به صورت سرپایی انجام می شود و با توجه به ویژگی های گفته شده، پلاسما یکی از محبوب ترین روش ها برای جوانسازی پوست است.

با توجه به نام این روش، از پلاسما به عنوان متریال اصلی روش پلاسماجت استفاده می شود. از طریق دستگاه، با حرارت دادن لایه های مختلف پوست و تبخیر آن ها، باعث از بین رفتن چین و چروک و مشکلات پوستی دیگر می شود.

بسیاری معتقدند که روش پلاسما موجب سوختگی دائمی در پوست می شود، اما اگر نتایج متقاضیان انجام پلاسما را مشاهده کنید، متوجه می شوید که اثری از سوختگی و زخم بر روی پوست متقاضیان دیده نمیشود.
در این روش، نقاط ریزی در ناحیۀ مورد نظر، با پلاسماجت سوزانده می‌شود و فقط سطحی‌ترین لایۀ پوست آسیب می‌بیند، به‌همین دلیل جای زخم، روی پوست باقی نمی‌ماند، ولی به‌خاطر تبخیر قسمت‌های عمقی پوست، پس از گذشت یک هفته، باعث ایجاد تغییراتی در ناحیۀ مورد نظر می‌شود.

اثرات پلاسما جت:

۱_ترمیم پوست
۲_کاهش عمق خطوط روی پوست
۳_کوچک‌تر شدن روزنه‌ها
۴_لیفت پوست صورت
۵_کاهش افتادگی پلک
۶_ فرم دهی بینی

همواره برای انجام هر گونه عمل زیبایی، شما نیاز به بررسی شدن توسط متخصص دارید تا با مطالعه سوابق پزشکی و ویژگی هایتان، شما را در جهت کاهش عوارض و دستیابی به نتیجه دلخواه راهنمایی کند.

Related Contents
مطالب مرتبط
ممکن است به مطالب زیر علاقه مند باشید ...
کربوکسی تراپی
کربوکسی تراپی
آموزش, بلاگ, مقالات

کربوکسی تراپی چیست؟ درمان با دی‌اکسید کربن بیشتر با نام کربوکسی تراپی شناخته می‌شود. این روش در درمان سلولیت، تیرگی زیر چشم، ترمیم کلاژن و تخریب رسوبات چربی کاربرد دارد.

اطلاعات بیشتر
پلاسما جت
پلاسما جت
بلاگ, مقالات

با گذر زمان، افراد متوجه اهمیت شادابی پوست و مراقبت از آن در زیبا ماندن چهره می شوند. با توجه به این موضوع، بسیاری از افراد به دنبال داروهای جوان

اطلاعات بیشتر
لیزر موهای زاید
لیزر موهای زاید
آموزش, بلاگ, مقالات

بسیاری از ما بر این باوریم که زیبایی بدن با اصلاح موهای زائد تا حد زیادی تامین می شود، اما با توجه به ترس از عوارض و خطرات ناشی از

اطلاعات بیشتر
Reviews
نقد و بررسی
نظرات کاربران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا