preloader

شنبه تا پنج‌شنبه (10-8)

تهران - دولت آباد - فلکه سوم

ساختمان الماس. طبقه سوم.واحد 10

Edit

درباره ما

کلینیک تخصصی پوست و موی وجدان واقع در منطقه 20 تهران با دارا بودن جدید ترین امکانات و بروز ترین پزشکان آماده خدمت رسانی به تمامی عزیزان در زمینه های درمان و زیبایی می باشد

با ما تماس بگیرید

مراقبت پوستی برای خانم های ٥٠ ساله 
مراقبت از پوست دغدغه‌ی افراد مختلف است. هیچ‌کس دوست ندارد یک روز صبح از خواب بیدار شود، به خودش در آینه نگاه کند و ببیند چند چروک تازه به چروک‌ها یا خطوط صورتش اضافه شده است.

– تغییرات پوستی به درجات بالاتری میرسد. سن بروز یائسگی در بیشتر خانم ها فرا می رسد و از دست دادن استروژن باعث میشود تا ویژگی الاستیکی پوست کاهش یابد، به همین علت باید مدام پوست را آبرسانی کرد.
اولین نشانه های کاهش استروژن هم به شکل چروک های اطراف چشم، افتادگی پلک و ایجاد خطوطی دور لب و روی پیشانی بروز میکند.

– در این دوره باید از محصولات ضدپیری یا ضدچروک مانند ترکیبات اسید گلیکولیک و رتینول استفاده کنید. ثابت شده که رتینول یا همان ویتامین A به خوبی خطوط و چروک پوست را کاهش میدهد و بافت آن را بهبود میبخشد. حتی می تواند رنگ و ظاهر پوست را روشن تر کند؛ ضمن اینکه وظیفه آبرسانی به پوست را انجام می دهد.

– سراغ محصولات با ترکیب اسید گلیکولیک بروید تا شکلی از کولاژن را زیر پوست شما ایجاد کند و با فعالسازی سلول ها، میزان چروک های سطح پوست را کاهش دهد.
زنانی که از سن یائسگی گذشته اند، می توانند در این دهه از کرم های حاوی پروژسترون استفاده کنند که ویژگی الاستیکی پوست را تا حدودی حفظ می کند.

اقدامات زيبايي جهت كاهش چروكهادر اين سن شامل بوتاكس ، ليزر فركشنال، تزريق چربي ميباشد